Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
09.05 11:13 - Giro d'Europa
Автор: blackpredator Категория: Забавление   
Прочетен: 1229 Коментари: 11 Гласове:
13


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 

Стартът е даден на Волоколамското шосе

image

Финалът е при Брандербургската врата

image

Финалистът

image

Загубилите джирото, освен германци са румънци, унгарци, италианци, белгийци, французи, бандрровци...
Сега опитват ново джиро в Украйна.
Победителят е ясен.

КратункоФският метеоризъм в блога, въопще не девалвира празника.

Этот День Победы
Порохом пропах,
Это праздник
С сединою на висках.
Это радость
Со слезами на глазах.
Здравствуй, мама, возвратились мы не все...
Босиком бы пробежаться по росе!
Пол-Европы прошагали, пол-Земли, -
Этот день мы приближали как могли.
Этот День Победы!

image





Гласувай:
13



Следващ постинг
Предишен постинг

1. theeconomist - .
09.05 11:43
честит празник!
четвъртият райх, може да се превърне в поредният ад.
цитирай
2. blackpredator - .
09.05 11:51
theeconomist написа:
честит празник!
четвъртият райх, може да се превърне в поредният ад.

Честит и на теб!
ми нека опитат...
цитирай
3. bojinkata - Честит празник. На третия клип - за ...
09.05 13:10
Честит празник. На третия клип - за първи път снимка на антикумулативна мрежа, срещу противотанковите "юмруци"- Faustpatron на фашистите. Уникална снимка!
цитирай
4. vencivaleri1951 - Ами те опитват от векове и имам чувство /дано не съм прав/
09.05 13:22
,"что будут приведени в чувство в недалекое будещее"

Сега са намерили будала който да им търси брод в дълбоки води и той пробва Лошото в случая е че дави страната си

Честит празник и на теб Блеки! Аз при възможност ходех на костницатав Лозенец, но днес имам зъбен проблем и не отидох В мислите си обаче казвам за солдатите" Пусть земля будет им пухом"
цитирай
5. blackpredator - Здрасти Божинка!
09.05 13:37
bojinkata написа:
Честит празник. На третия клип - за първи път снимка на антикумулативна мрежа, срещу противотанковите "юмруци"- Faustpatron на фашистите. Уникална снимка!

Честит Празник и на теб!
даже не помня откъде съм копнал снимката
цитирай
6. blackpredator - Честит Празник и на тебе Венци!
09.05 13:39
чудя се как да обясня на кратункоФската мисла,
че тогава, а и днес в Украйна, мустаките на Сталин,
са три пъти по-големи от на Хитлер :)

vencivaleri1951 написа:
,"что будут приведени в чувство в недалекое будещее"
Сега са намерили будала който да им търси брод в дълбоки води и той пробва Лошото в случая е че дави страната си
Честит празник и на теб Блеки! Аз при възможност ходех на костницатав Лозенец, но днес имам зъбен проблем и не отидох В мислите си обаче казвам за солдатите" Пусть земля будет им пухом"

цитирай
7. cefules - Честит празник!
09.05 16:16
Честит празник!
цитирай
8. blackpredator - !
09.05 16:53
cefules написа:
Честит празник!

С Днём Победы!
цитирай
9. milototo - Честит празник
09.05 17:07
Няма нужда от дълги епиграми,
Победа будет за Нами!
цитирай
10. blackpredator - Честит празник!
09.05 21:17
milototo написа:
Няма нужда от дълги епиграми,
Победа будет за Нами!

когато фактите говорят и аз мълча :)
цитирай
11. kvg55 - blackpredator,
09.05 22:16
Егати и маратона : дошли аслани – бягали назад насрани.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: blackpredator
Категория: Забавление
Прочетен: 8352204
Постинги: 1930
Коментари: 22069
Гласове: 31343
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930