Постинг
09.05 11:13 -
Giro d'Europa
Стартът е даден на Волоколамското шосе
Финалът е при Брандербургската врата
Финалистът
Загубилите джирото, освен германци са румънци, унгарци, италианци, белгийци, французи, бандрровци...
Сега опитват ново джиро в Украйна.
Победителят е ясен.
КратункоФският метеоризъм в блога, въопще не девалвира празника.
Этот День Победы
Порохом пропах,
Это праздник
С сединою на висках.
Это радость
Со слезами на глазах.
Здравствуй, мама, возвратились мы не все...
Босиком бы пробежаться по росе!
Пол-Европы прошагали, пол-Земли, -
Этот день мы приближали как могли.
Этот День Победы!

Кой лъже българите с тюрски символи, кои...
Бургаската Касандра Каза ли Ви
Още едно знамение, малко чудо: младо три...
Бургаската Касандра Каза ли Ви
Още едно знамение, малко чудо: младо три...
честит празник!
четвъртият райх, може да се превърне в поредният ад.
цитирайчетвъртият райх, може да се превърне в поредният ад.
theeconomist написа:
честит празник!
четвъртият райх, може да се превърне в поредният ад.
четвъртият райх, може да се превърне в поредният ад.
Честит и на теб!
ми нека опитат...
Честит празник. На третия клип - за първи път снимка на антикумулативна мрежа, срещу противотанковите "юмруци"- Faustpatron на фашистите. Уникална снимка!
цитирай,"что будут приведени в чувство в недалекое будещее"
Сега са намерили будала който да им търси брод в дълбоки води и той пробва Лошото в случая е че дави страната си
Честит празник и на теб Блеки! Аз при възможност ходех на костницатав Лозенец, но днес имам зъбен проблем и не отидох В мислите си обаче казвам за солдатите" Пусть земля будет им пухом"
цитирайСега са намерили будала който да им търси брод в дълбоки води и той пробва Лошото в случая е че дави страната си
Честит празник и на теб Блеки! Аз при възможност ходех на костницатав Лозенец, но днес имам зъбен проблем и не отидох В мислите си обаче казвам за солдатите" Пусть земля будет им пухом"
bojinkata написа:
Честит празник. На третия клип - за първи път снимка на антикумулативна мрежа, срещу противотанковите "юмруци"- Faustpatron на фашистите. Уникална снимка!
Честит Празник и на теб!
даже не помня откъде съм копнал снимката
чудя се как да обясня на кратункоФската мисла,
че тогава, а и днес в Украйна, мустаките на Сталин,
са три пъти по-големи от на Хитлер :)
цитирайче тогава, а и днес в Украйна, мустаките на Сталин,
са три пъти по-големи от на Хитлер :)
vencivaleri1951 написа:
,"что будут приведени в чувство в недалекое будещее"
Сега са намерили будала който да им търси брод в дълбоки води и той пробва Лошото в случая е че дави страната си
Честит празник и на теб Блеки! Аз при възможност ходех на костницатав Лозенец, но днес имам зъбен проблем и не отидох В мислите си обаче казвам за солдатите" Пусть земля будет им пухом"
Сега са намерили будала който да им търси брод в дълбоки води и той пробва Лошото в случая е че дави страната си
Честит празник и на теб Блеки! Аз при възможност ходех на костницатав Лозенец, но днес имам зъбен проблем и не отидох В мислите си обаче казвам за солдатите" Пусть земля будет им пухом"
Честит празник!
цитирайcefules написа:
Честит празник!
С Днём Победы!
Няма нужда от дълги епиграми,
Победа будет за Нами!
цитирайПобеда будет за Нами!
milototo написа:
Няма нужда от дълги епиграми,
Победа будет за Нами!
Победа будет за Нами!
когато фактите говорят и аз мълча :)
Егати и маратона : дошли аслани – бягали назад насрани.
цитирайТърсене
За този блог

Гласове: 31431
Блогрол
1. Любим линк
2. Любим линк
3. Любим линк
4. Любим линк
5. Любим линк
6. Любим линк
7. Любим линк
8. Любим линк
9. Любим линк
10. Любим линк
11. Любим линк
12. Любим линк
2. Любим линк
3. Любим линк
4. Любим линк
5. Любим линк
6. Любим линк
7. Любим линк
8. Любим линк
9. Любим линк
10. Любим линк
11. Любим линк
12. Любим линк



